Základná škola s materskou školou, Važec

Základná škola s materskou školou
Važec

Základná škola s materskou školou, Važec

S čím pomôžeme?

rozšírené vyhľadávanie

Školské trhy

Školské trhy

V tomto školskom roku sme sa opäť zapojili do projektu Školská vkladná knižka, ktorá žiakov motivuje k čítaniu s porozumením, písaniu diktátov a rozvíja finančnú  gramotnosť. Za svoju prácu deti získavali dukátiky, ktoré si ukladali na svoju vkladnú knižku. Viac ...

V tomto školskom roku sme sa opäť zapojili do projektu Školská vkladná knižka, ktorá žiakov motivuje k čítaniu s porozumením, písaniu diktátov a rozvíja finančnú  gramotnosť. Za svoju prácu deti získavali dukátiky, ktoré si ukladali na svoju vkladnú knižku. Za zarobené dukátiky si mohli deti v piatok 24.2.2023  na školských trhoch nakúpiť hry, hračky, školské potreby, sladkosti, či iné drobnosti. Motivácia pokračovať v zbieraní dukátov je veľká, veď na konci školského roka sú ďalšie trhy.

Dátum vloženia: 5. 3. 2023 14:19
Dátum poslednej aktualizácie: 5. 3. 2023 14:31
Autor: Správca Webu

Škola

Predprimárne vzdelávanie

podmienky

alf

Projekty

pop

pop

np

skola meni svet

GDPR

Počasie

dnes, nedeľa 1. 10. 2023
zamračené 15 °C 5 °C
pondelok 2. 10. slabý dážď 17/9 °C
utorok 3. 10. zamračené 20/10 °C
streda 4. 10. slabý dážď 15/8 °C

Sviatok

Meniny má Arnold, Remig, Remus, Arnolda, Belina

Pranostiky

Pranostika na akt. mesiac

Za bielym októbrom nasleduje zelený február, za zeleným októbrom biely február.

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.