Základná škola s materskou školou, Važec

Základná škola s materskou školou
Važec

Základná škola s materskou školou, Važec

S čím pomôžeme?

rozšírené vyhľadávanie
Mapa webu

Školské trhy

Školské trhy

V tomto školskom roku sme sa opäť zapojili do projektu Školská vkladná knižka, ktorá žiakov motivuje k čítaniu s porozumením, písaniu diktátov a rozvíja finančnú  gramotnosť. Za svoju prácu deti získavali dukátiky, ktoré si ukladali na svoju vkladnú knižku. Viac ...

V tomto školskom roku sme sa opäť zapojili do projektu Školská vkladná knižka, ktorá žiakov motivuje k čítaniu s porozumením, písaniu diktátov a rozvíja finančnú  gramotnosť. Za svoju prácu deti získavali dukátiky, ktoré si ukladali na svoju vkladnú knižku. Za zarobené dukátiky si mohli deti v piatok 24.2.2023  na školských trhoch nakúpiť hry, hračky, školské potreby, sladkosti, či iné drobnosti. Motivácia pokračovať v zbieraní dukátov je veľká, veď na konci školského roka sú ďalšie trhy.

Dátum vloženia: 5. 3. 2023 14:19
Dátum poslednej aktualizácie: 5. 3. 2023 14:31
Autor: Správca Webu