Základná škola s materskou školou, Važec

Základná škola s materskou školou
Važec

Základná škola s materskou školou, Važec

S čím pomôžeme?

rozšírené vyhľadávanie

Olympijský odznak všestrannosti

Olympijský odznak všestrannosti  4

Olympijský odznak všestrannosti je dobrovoľný športový projekt Slovenského olympijského a športového výboru v Slovenskej republike realizovaný na školách, zameraný na podporu všestranného pohybového rozvoja žiakov. Viac ...

Olympijský odznak všestrannosti je dobrovoľný športový projekt Slovenského olympijského a športového výboru v Slovenskej republike realizovaný na školách, zameraný na podporu všestranného pohybového rozvoja žiakov. Cieľom projektu je aktivácia detí k pravidelnému športovaniu a identifikácia talentovaných žiakov. Partnermi projektu sú Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu (MŠVVaŠ SR) a Školský šport.

V školskom roku 2022/2023 je projekt OLOV určený pre žiakov 6. – 9. ročníka s rokom narodenia 2007-2011. Žiaci boli testovaní na hodinách TSV v šiestich disciplínach – skok do diaľky z miesta znožmo, ľah – sed za 30 s, vytrvalostný člnkový beh, hod 2 kg plnou loptou vpred, výdrž v zhybe nadhmatom, člnkový beh 10 x 5 m.

Vyhodnotenie údajov a zaslanie certifikátov a odznakov podľa dosiahnutých výsledkov na školy prebehlo v januári 2023.

Škola zaslala údaje z testovania 53 žiakov, z toho 1 žiačka Nina Jacková získala zlatý odznak, 1 žiačka Miriam Fiamčiková získala strieborný odznak a 5 žiakov Stanislav Michalko, Adam Plevák, Natália Rysuľová, Natália Rysuľová a Adrián Michalko získali bronzový odznak.

Dátum vloženia: 29. 1. 2023 9:04
Dátum poslednej aktualizácie: 29. 1. 2023 9:14
Autor: Správca Webu

Škola

Predprimárne vzdelávanie

podmienky

alf

Projekty

pop

pop

np

skola meni svet

GDPR

Počasie

dnes, nedeľa 1. 10. 2023
zamračené 15 °C 5 °C
pondelok 2. 10. slabý dážď 17/9 °C
utorok 3. 10. zamračené 20/10 °C
streda 4. 10. slabý dážď 15/8 °C

Sviatok

Meniny má Arnold, Remig, Remus, Arnolda, Belina

Pranostiky

Pranostika na akt. mesiac

Keď je v októbri mnoho sršňov a osí, bude dlhá zima.

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.