Základná škola s materskou školou, Važec

Základná škola s materskou školou
Važec

Základná škola s materskou školou, Važec

S čím pomôžeme?

rozšírené vyhľadávanie

Zdravotnícky krúžok

Zdravotnícky krúžok

Ovládať prvú pomoc teoreticky i prakticky by malo byť povinnosťou každého z nás. I keď si človek nie je vždy istý, čo má robiť v konkrétnom prípade, treba si uvedomiť, že akákoľvek prvá pomoc je lepšia ako žiadna. Viac ...

Ovládať prvú pomoc teoreticky i prakticky by malo byť povinnosťou každého z nás. I keď si človek nie je vždy istý, čo má robiť v konkrétnom prípade, treba si uvedomiť, že akákoľvek prvá pomoc je lepšia ako žiadna. Deti navštevujúce zdravotnícky krúžok mali možnosť vďaka študentkám zo Strednej zdravotníckej školy v Poprade vyskúšať si KPR, zásady pri umelom dýchaní a masáži srdca. Zaujímavé boli realistické rany, obväzová technika a stabilizovaná poloha. Ďakujeme dievčatám za túto zaujímavú a užitočnú skúsenosť. Táto akcia sa nám veľmi páčila.

Dátum vloženia: 2. 4. 2023 11:02
Dátum poslednej aktualizácie: 2. 4. 2023 11:08
Autor: Správca Webu

Škola

Predprimárne vzdelávanie

podmienky

alf

Projekty

pop

pop

np

skola meni svet

GDPR

Počasie

dnes, nedeľa 1. 10. 2023
zamračené 15 °C 5 °C
pondelok 2. 10. slabý dážď 17/9 °C
utorok 3. 10. zamračené 20/10 °C
streda 4. 10. slabý dážď 15/8 °C

Sviatok

Meniny má Arnold, Remig, Remus, Arnolda, Belina

Pranostiky

Pranostika na akt. mesiac

Dažde v októbri predpovedajú úrodný rok.

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.