Základná škola s materskou školou, Važec

Základná škola s materskou školou
Važec

Základná škola s materskou školou, Važec

S čím pomôžeme?

rozšírené vyhľadávanie
Mapa webu

Vianočná akadémia

Vianočná akadémia

Predzvesťou Vianoc a vianočných prázdnin v našej škole sa už tradične stala Vianočná akadémia, ktorá sa tento rok konala 21. decembra v telocvični. Všetci zúčastnení mali možnosť na chvíľu sa zastaviť, zamyslieť sa nad pravým významom Vianoc, ktoré v sebe tieto sviatky ukrývajú.
Viac ...

Predzvesťou Vianoc a vianočných prázdnin v našej škole sa už tradične stala Vianočná akadémia, ktorá sa tento rok konala 21. decembra v telocvični. Všetci zúčastnení mali možnosť na chvíľu sa zastaviť, zamyslieť sa nad pravým významom Vianoc, ktoré v sebe tieto sviatky ukrývajú.

V programe vystúpili žiaci prvého, druhého stupňa i žiaci zo špeciálnych tried pod vedením triednych učiteľov. Deti zaspievali vianočné piesne a koledy, recitovali básne, predviedli nám tanečné i divadelné vystúpenia. Celým vianočným programom nás sprevádzali žiaci 9. ročníka. Každé vystúpenie bolo jedinečné a odmenené potleskom. Súčasťou nášho programu bola pieseň Tichá noc, ktorá predstavovala ukončenie Vianočnej akadémie a zároveň začiatok vianočných trhov. Na vianočných trhoch si mali možnosť žiaci vyskúšať predaj vlastných vianočných výrobkov, ktoré spolu s rodičmi a učiteľmi vyrábali.

Dátum vloženia: 3. 1. 2024 13:52
Dátum poslednej aktualizácie: 3. 1. 2024 13:56
Autor: Správca Webu

Škola

Záujmové útvary šk. rok 2023/2024

Záujmové útvary

e_shop

alf

Projekty

nppop

pop

np

skola meni svet

GDPR

Počasie

dnes, utorok 27. 2. 2024
slabý dážď 10 °C 6 °C
streda 28. 2. slabý dážď 11/5 °C
štvrtok 29. 2. oblačno 12/4 °C
piatok 1. 3. zamračené 12/5 °C

Sviatok

Meniny má Alexander, Leander, Sandro, Skender, Drahotína, Dražica, Leandra

Pranostiky

Pranostika na akt. mesiac

Tuhé severné vetry koncom februára oznamujú úrodný rok.

Pranostika na akt.deň

Ak je mráz na sv. Gabriela, bude žatva veselá.