Základná škola s materskou školou, Važec

Základná škola s materskou školou
Važec

Základná škola s materskou školou, Važec

S čím pomôžeme?

rozšírené vyhľadávanie
Mapa webu

Svetový deň vody

Svetový deň vody

Svetový deň vody si pripomíname 22. marca. V našej škole sme si ho pripomenuli 24. 3. rôznymi triednymi aktivitami, ktorých cieľom bolo vyzdvihnúť význam vody pre ľudstvo, upozorniť na stav a ochranu pitnej vody, kolobeh vody a nebezpečenstvo kyslých dažďov. Viac ...

Svetový deň vody si pripomíname 22. marca. V našej škole sme si ho pripomenuli 24. 3. rôznymi triednymi aktivitami, ktorých cieľom bolo vyzdvihnúť význam vody pre ľudstvo, upozorniť na stav a ochranu pitnej vody, kolobeh vody a nebezpečenstvo kyslých dažďov. Všetci si musíme uvedomiť, čo nás čaká, ak budeme znečisťovať životné prostredie, pretože voda je život a nevyhnutne patrí k našej existencii.

Dátum vloženia: 2. 4. 2023 11:06
Dátum poslednej aktualizácie: 2. 4. 2023 13:14
Autor: Správca Webu