Základná škola s materskou školou, Važec

Základná škola s materskou školou
Važec

Základná škola s materskou školou, Važec

S čím pomôžeme?

rozšírené vyhľadávanie

Súťaž Družstiev mladých zdravotníkov

Súťaž Družstiev mladých zdravotníkov

Dňa 8.6.2023 sa žiačky navštevujúce zdravotnícky krúžok zúčastnili súťaže mladých zdravotníkov v Liptovskom Mikuláši, ktorú organizoval Červený kríž. Dievčatá súťažili v päťčlennom tíme, kde si preverili svoje zdravotnícke vedomosti, vedomosti o Červenom kríži a praktické poskytovanie prvej pomoci.

Dňa 8.6.2023 sa žiačky navštevujúce zdravotnícky krúžok zúčastnili súťaže mladých zdravotníkov v Liptovskom Mikuláši, ktorú organizoval Červený kríž. Dievčatá súťažili v päťčlennom tíme, kde si preverili svoje zdravotnícke vedomosti, vedomosti o Červenom kríži a praktické poskytovanie prvej pomoci. Dievčatá boli veľmi šikovné a dúfame, že poskytovanie prvej pomoci ich bude baviť aj naďalej.

Dátum vloženia: 18. 6. 2023 10:50
Dátum poslednej aktualizácie: 18. 6. 2023 10:55
Autor: Správca Webu

Škola

Predprimárne vzdelávanie

podmienky

alf

Projekty

pop

pop

np

skola meni svet

GDPR

Počasie

dnes, streda 27. 9. 2023
jasná obloha 22 °C 12 °C
štvrtok 28. 9. takmer jasno 21/11 °C
piatok 29. 9. takmer jasno 21/11 °C
sobota 30. 9. slabý dážď 20/10 °C

Sviatok

Meniny má Cyprián, Damián, Kozmas, Damiána, Mirabela

Pranostiky

Pranostika na akt. mesiac

Na znamenie Váh sa najlepšie sadia zemiaky.

Pranostika na akt.deň

Na Kosmu a Damiána studeno bývá zrána.

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.