Dňa 27. júna 2025 sme sa všetci zišli v telocvični našej školy, aby sme slávnostne ukončili školský rok 2024/2025. Podujatie sa začalo príhovorom pani riaditeľky, ktorá zhodnotila uplynulý školský rok a poďakovala všetkým žiakom, učiteľom i rodičom za spoluprácu. K prítomným sa prihovoril aj pán starosta, ktorý poprial žiakom krásne leto a veľa nových zážitkov počas prázdnin.
O spríjemnenie programu sa postarali budúci aj terajší prváci, ktorí si pripravili milé vystúpenie a rozveselili celé publikum. Po nich nastúpili triedni učitelia, ktorí ocenili svojich žiakov knihami a pochvalami za výborný prospech, ale aj za reprezentáciu školy v rôznych športových a vedomostných súťažiach. Pochvaly si odniesli aj tí, ktorí sa aktívne podieľali na tvorbe kultúrnych programov počas roka.
Záver slávnosti patril našim deviatakom, ktorí si pripravili rozlúčkový program plný emócií, vtipu aj pekných spomienok. Týmto spôsobom sa rozlúčili so školou, učiteľmi a mladšími spolužiakmi.
Všetkým žiakom prajeme krásne prázdniny plné oddychu, radosti a slnka! MG
Dátum vloženia:
29. 6. 2025 19:26
Dátum poslednej aktualizácie:
29. 6. 2025 19:28
Autor:
Správca Webu