Základná škola s materskou školou, Važec

Základná škola s materskou školou
Važec

Základná škola s materskou školou, Važec

S čím pomôžeme?

rozšírené vyhľadávanie
Mapa webu

Školské trhy

Školské trhy

"Ja mám 5 dukátov... a ja som získal 4... ja 3, ale nabudúce budem mať viac..." takéto rozhovory znejú v triedach prvého stupňa celý rok.
Projekt Školská vkladná knižka je medzi deťmi veľmi obľúbený. Viac ...

"Ja mám 5 dukátov... a ja som získal 4... ja 3, ale nabudúce budem mať viac..." takéto rozhovory znejú v triedach prvého stupňa celý rok.
Projekt Školská vkladná knižka je medzi deťmi veľmi obľúbený. Deti sú motivované k väčšej pracovitosti na hodinách slovenského jazyka, kde za diktáty a čítanie s porozumením získavali dukáty. Okrem rozvíjania čitateľskej gramotnosti sa u detí rozvíja aj finančná gramotnosť. Deti si za nazbierané dukáty mohli nakúpiť tovar na školských trhoch, ktoré sa konali v stredu 21.6.2023. Ukázali ako vedia hospodáriť s peniažkami (dukátmi). Tovar, ktorý si mohli kúpiť bol rozmanitý. Každý si našiel to svoje: školské potreby, sladkosti, knihy, zápisníky, hračky a mnoho ďalšieho.
"V ozajstnom obchode nám to pôjde ľahšie."

Dátum vloženia: 9. 7. 2023 9:36
Dátum poslednej aktualizácie: 9. 7. 2023 9:39
Autor: Správca Webu