Škola v prírode Malinô Brdo

V dňoch 13. až 17. júna 2022 sa hotel Malina stal prechodným domovom pre našich žiakov 3. a 4. ročníka, ktorí sa tu zúčastnili školy v prírode.

V dňoch 13. až 17. júna 2022 sa hotel Malina stal prechodným domovom pre našich žiakov 3. a 4. ročníka, ktorí sa tu zúčastnili školy v prírode. Prehliadka mesta Ružomberok, výstup na vrchol zjazdovky na Malinnom, vrch Sidorovo, Vlkolínec, lanová dráha v Hrabove - to je len časť z bohatého programu, pripraveného pre žiakov.  Každodenná  turistika, popoludňajšie kvízy, či večerná vybíjaná  nedovolili deťom ani na chvíľu zaháľať. Pre mnohých bola škola v prírode prvou príležitosťou stráviť pár dní mimo domova, bez rodičov a ich starostlivosti. Deti sa priučili  samostatnosti, poriadku, pravidlám spolunažívania, stolovania, ale i princípom obchodovania. Žetóny, ktoré získavali za splnenie zadaných úloh a absolvovanie túr, si mohli vymeniť v improvizovanom obchodíku za rôzne vecné odmeny. Všetkými aktivitami nás sprevádzalo príjemné letné počasie  a tak nám veľmi vhod prišlo zmrzlinové osvieženie v Ružomberku, ktorým sme v piatok zakončili netradičný týždeň uprostred krásnej liptovskej prírody. Bohatší o nové skúsenosti a nezabudnuteľné zážitky sme sa s radosťou vrátili domov, do reality záverečných dní školského roka. (KG)

Dátum vloženia: 3. 7. 2022 14:26
Dátum poslednej aktualizácie: 3. 7. 2022 15:14

dnes, streda 24. 4. 2024
štvrtok 25. 4. dážď so snehom 7/-1 °C

Meniny má Juraj, Adalbert, Roger, Adalberta, Vojtecha, Vojteška

Apríl zimný, daždivý, úroda nás navštívi.

Saď zemiaky na Ďura, bude plná pivnica je i komora.