Základná škola s materskou školou, Važec

Základná škola s materskou školou
Važec

Základná škola s materskou školou, Važec

S čím pomôžeme?

rozšírené vyhľadávanie
Mapa webu

Preventívna prednáška "Šikanovanie na školách a jeho dôsledky"

Preventívna prednáška "Šikanovanie na školách a jeho dôsledky"

Dňa 18.1.2024 sa uskutočnila preventívna prednáška s JUDr. kpt. Annou Poliakovou – preventista OR PZ Liptovský Mikuláš na tému - Šikanovanie na školách a jeho dôsledky, Kyberšikana, Tresnoprávna zodpovednosť. Viac ...

Dňa 18.1.2024 sa uskutočnila preventívna prednáška s JUDr. kpt. Annou Poliakovou – preventista OR PZ Liptovský Mikuláš na tému - Šikanovanie na školách a jeho dôsledky, Kyberšikana, Tresnoprávna zodpovednosť. Tento krát boli cieľovou skupinou žiaci 2.stupňa. Prednáška pre 5.a 6. ročník pozostávala z teoretickej časti v ktorej žiakom p. Poliaková opísala osobu agresora a osobu, ktorá je šikanovaná a rovnako dôsledky takéhoto negatívneho správania sa. Praktická časť prednášky sa skladala z poukázania na vplyv šikanovania na šikanovanú osobu a z názornej ukážky, že aj slovami sa dá ublížiť. Žiaci svojou aktivitou pri kladení otázok dokázali, že téma predchádzania šikanovaniu je pre nich aktuálna. Prednáška pre žiakov 7.,8. a 9. Ročníka bola o trestnoprávnej zodpovednosti mladistvých a zodpovednosti za priestupky a trestné činy .  JUDr. kpt. Anna Poliaková  zodpovedala mnohé otázky žiakov, ktorých táto téma veľmi zaujala.

Dátum vloženia: 28. 1. 2024 16:02
Dátum poslednej aktualizácie: 28. 1. 2024 17:07
Autor: Správca Webu

Škola

Záujmové útvary šk. rok 2023/2024

Záujmové útvary

e_shop

alf

Projekty

nppop

pop

np

skola meni svet

GDPR

Počasie

dnes, utorok 27. 2. 2024
slabý dážď 10 °C 6 °C
streda 28. 2. slabý dážď 11/5 °C
štvrtok 29. 2. oblačno 12/4 °C
piatok 1. 3. zamračené 12/5 °C

Sviatok

Meniny má Alexander, Leander, Sandro, Skender, Drahotína, Dražica, Leandra

Pranostiky

Pranostika na akt. mesiac

Keď je suchý február, je mokrý august.

Pranostika na akt.deň

Ak je mráz na sv. Gabriela, bude žatva veselá.