Základná škola s materskou školou, Važec

Základná škola s materskou školou
Važec

Základná škola s materskou školou, Važec

S čím pomôžeme?

rozšírené vyhľadávanie

Návšteva v divadle v Spišskej Novej Vsi

Návšteva v divadle v Spišskej Novej Vsi 1

Vedeli ste, že včielka Maja má sesternicu Kaju? To sme do stredy 29. marca 2023 nevedeli ani my. Ale návšteva v Spišskom divadle v Spišskej Novej Vsi organizovaná ako súčasť vyučovacieho procesu nám potvrdila, že v rozprávke je možné všetko. Viac ...

Rozprávka O medovníkovom domčeku v trošku netradičnom spracovaní deťom potvrdila, že dobro vždy víťazí nad zlom a aj to, že keď sa zlo neodpláca zlom, všetko sa  na dobré obráti. Vo svojom rozprávkovom svete privítali našich žiakov 1. - 5. ročníka včielka Kaja, Ježibaba Lesná, Janko, Marienka, kocúr Cico a kuchár Figaro. Skvelé výkony hercov roztlieskali naše ruky v dlhom aplauze.

Samozrejmou súčasťou každého správneho výletu je aj nakupovanie a tak naša cesta viedla z divadla priamo do nákupného centra. Keď sme minuli, čo sme mali, spokojní  sme nasadli do autobusov a nabrali smer domov. 

Na záver nám už zostáva len skonštatovať, že tento výlet dopadol  výborne a tešíme sa na ďalšie podobné podujatia.  (KG)

Dátum vloženia: 2. 4. 2023 11:13
Dátum poslednej aktualizácie: 2. 4. 2023 16:39
Autor: Správca Webu

Škola

Predprimárne vzdelávanie

podmienky

alf

Projekty

pop

pop

np

skola meni svet

GDPR

Počasie

dnes, streda 27. 9. 2023
jasná obloha 22 °C 12 °C
štvrtok 28. 9. takmer jasno 21/11 °C
piatok 29. 9. takmer jasno 21/11 °C
sobota 30. 9. slabý dážď 20/10 °C

Sviatok

Meniny má Cyprián, Damián, Kozmas, Damiána, Mirabela

Pranostiky

Pranostika na akt. mesiac

Za teplým a suchým septembrom ide chladný a mokrý august.

Pranostika na akt.deň

Na Kosmu a Damiána studeno bývá zrána.

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.