Základná škola s materskou školou, Važec

Základná škola s materskou školou
Važec

Základná škola s materskou školou, Važec

S čím pomôžeme?

rozšírené vyhľadávanie

Návšteva študentov z Réunionu

Návšteva študentov z Réunionu

Veľmi sme sa potešili exotickej návšteve študentov z tropického ostrova Réunion, ktorí v rámci projektu Erasmus+ spolu so študentmi ružomberského gymnázia navštívili našu školu, aby bližšie spoznali krásy važeckej histórie a blízkeho okolia. Viac ...

Veľmi sme sa potešili exotickej návšteve študentov z tropického ostrova Réunion, ktorí v rámci projektu Erasmus+ spolu so študentmi ružomberského gymnázia navštívili našu školu, aby bližšie spoznali krásy važeckej histórie a blízkeho okolia. A aj napriek tomu, že nemali šťastie na pekné počasie a tatranské výhľady, potešil ich aspoň malý darček od Ekofarmy Važec, ktorej touto cestou veľmi pekne ďakujem.       

Dátum vloženia: 28. 5. 2023 8:22
Dátum poslednej aktualizácie: 28. 5. 2023 8:25
Autor: Správca Webu

Škola

Predprimárne vzdelávanie

podmienky

alf

Projekty

pop

pop

np

skola meni svet

GDPR

Počasie

dnes, streda 27. 9. 2023
jasná obloha 22 °C 12 °C
štvrtok 28. 9. takmer jasno 21/11 °C
piatok 29. 9. takmer jasno 21/11 °C
sobota 30. 9. slabý dážď 20/10 °C

Sviatok

Meniny má Cyprián, Damián, Kozmas, Damiána, Mirabela

Pranostiky

Pranostika na akt. mesiac

Čo kukuricu ocábeš blatom, ale ju ocáb!

Pranostika na akt.deň

Na Kosmu a Damiána studeno bývá zrána.

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.