Základná škola s materskou školou, Važec

Základná škola s materskou školou
Važec

Základná škola s materskou školou, Važec

S čím pomôžeme?

rozšírené vyhľadávanie
Mapa webu

Môj farebný svet

Môj farebný svet 3

Aj tohto roku sme sa zapojili do obľúbenej výtvarnej súťaže „Môj farebný svet“.
Žiaci prvej , druhej , druhej špeciálnej a tretej triedy vymaľovávali pod vedením triednych pani učiteliek rôznymi výtvarnými technikami súťažné pohľadnice, kde ukázali svoj talent a nadanie. Viac ...

Aj tohto roku sme sa zapojili do obľúbenej výtvarnej súťaže „Môj farebný svet.“
Žiaci prvej , druhej , druhej špeciálnej a tretej triedy vymaľovávali pod vedením triednych pani učiteliek rôznymi výtvarnými technikami súťažné pohľadnice, kde ukázali svoj talent a nadanie. Veľkým radostným prekvapením pre nás bolo, že ich šikovnosť bola odmenená balíkom plným dobrôt. Sladkosti boli rozdelené medzi všetky zúčastnené deti. Tešíme sa na ďalší ročník tejto skvelej aktivity pre naše deti.

Dátum vloženia: 16. 2. 2023 17:33
Dátum poslednej aktualizácie: 16. 2. 2023 17:53
Autor: Správca Webu