Základná škola s materskou školou, Važec

Základná škola s materskou školou
Važec

Základná škola s materskou školou, Važec

S čím pomôžeme?

rozšírené vyhľadávanie
Mapa webu

Medzinárodný deň detí

Medzinárodný deň detí

Dňa 1. júna 2024 sa v areáli ZŠ s MŠ Važec uskutočnil nezabudnuteľný Medzinárodný deň detí, ktorý zorganizovala obec Važec v spolupráci s miestnymi organizáciami. Podujatie prinieslo deťom i dospelým množstvo zábavy, radosti a zážitkov. Viac ...

Dňa 1. júna 2024 sa v areáli ZŠ s MŠ Važec uskutočnil nezabudnuteľný Medzinárodný deň detí, ktorý zorganizovala obec Važec v spolupráci s miestnymi organizáciami. Podujatie prinieslo deťom i dospelým množstvo zábavy, radosti a zážitkov.

Dobrovoľný hasičský zbor Važec pripravil pre deti fascinujúcu hasičskú prekážkovú dráhu, kde si deti mohli vyskúšať svoju šikovnosť a rýchlosť. Veľký úspech mali aj hasičské autá, do ktorých si deti mohli sadnúť a prezrieť si ich výbavu. Vrcholom programu bola obrovská pena, v ktorej sa deti vyšantili do sýtosti.

Poľovnícke združenie Kriváň varilo výborný guláš a pripravilo pre deti rôzne súťaže. Medzi najobľúbenejšie patrilo hádzanie flinty do žita, hádzanie šišiek do vaku a strieľanie do husi. Deti s radosťou súťažili a riešili úlohy.

Učitelia zo ZŠ s MŠ Važec pripravili pre deti množstvo športových, tvorivých a logických úloh, ktoré rozvíjali ich fyzické, mentálne a tvorivé schopnosti. Deti sa zapájali do rôznych hier a úloh s veľkým nadšením.

Obec Važec zabezpečila divadelné predstavenie "Babka a dedko" v podaní divadla Príbeh zo Žiliny. Predstavenie bolo veľmi úspešné a prinieslo deťom veľa smiechu a radosti.

Agentúra Little Berry moderovala celé podujatie a tiež si pre deti pripravila skvelé aktivity. Animátorky maľovali deťom na tvár krásne motívy a organizovali mini disco, kde sa deti mohli vyblázniť na tanečnom parkete.

O hudobnú zábavu počas celého dňa sa postaral DJ PIPO, ktorý svojím výberom hudby vytvoril skvelú atmosféru a postaral sa o to, aby sa deti aj dospelí skvele bavili.

Rodičovské združenie  a občianske združenie Deti spod Kriváňa sa postaralo o výborné občerstvenie, v podobe  rôznych dobrôt a nápojov. Deti si mohli pochutnať na sladkostiach a iných dobrotách, čo im dodalo energiu na ďalšie aktivity.

Deti na jednotlivých stanovištiach zbierali pečiatky za splnené úlohy a aktivity. Na záver podujatia boli všetky deti odmenené sladkými odmenami, ktoré zabezpečila obec Važec,  čo bol skvelý záver celého dňa.

Medzinárodný deň detí v areáli ZŠ s MŠ Važec bol  úspešný a priniesol veľa radosti a zábavy všetkým zúčastneným. Ďakujeme obci Važec, DHZ Važec, Poľovníckemu združeniu Kriváň, učiteľom, rodičovskému združeniu a občianskemu združeniu Deti spod Kriváňa, agentúre Little Berry, DJ Pipovi a všetkým, ktorí sa podieľali na organizácii a zabezpečení tohto podujatia. Tešíme sa na ďalšie stretnutia a podujatia, ktoré budú rovnako úspešné a zábavné!

Dátum vloženia: 2. 6. 2024 1:06
Dátum poslednej aktualizácie: 2. 6. 2024 1:12
Autor: Správca Webu