MDD

MDD 1

Tohtoročný Deň detí sa niesol nielen v znamení športu a zábavy ale  aj úsmevu. Všetky aktivity, ktoré sme pre deti v piatok 2. júna 2023 v spolupráci so Žiackym parlamentom pripravili, mali niečo spoločné. A tým bol „ÚSMEV“. Viac ...

Tohtoročný Deň detí sa niesol nielen v znamení športu a zábavy ale  aj úsmevu. Všetky aktivity, ktoré sme pre deti v piatok 2. júna 2023 v spolupráci so Žiackym parlamentom pripravili, mali niečo spoločné. A tým bol „ÚSMEV“.

Na prvej hodine na túto tému žiaci vo svojich triedach tvorili. Výsledkom ich spoločnej práce, ktorú si aj odprezentovali, boli rôzne  plagáty a pojmové mapy.  Prváci vytvorili svoj strom radosti, piataci otextovali svojimi veršami známu pieseň „Úsmev“, štvrtáci zasa pripravili malé sladké prekvapenie pre ostatných spolužiakov. V jednotlivých zábavno-športových úlohách v areáli školy potom deti získavali písmenká z tajničky, ktorú na záver mali za úlohu poskladať. Veľkí aj malí, všetci si v úlohách počínali veľmi dobre a tak sa im podarilo dopracovať k jej riešeniu:  „Úsmev nikdy neminie svoj cieľ.“ Deň sme zakončili voľnými aktivitami na futbalovom ihrisku. K veselej nálade veľkou mierou prispeli aj naši deviataci, ktorí sa postarali o hudbu a ozvučenie.

Odmenou pre všetkých bolo nielen príjemne strávené slnečné dopoludnie, ale aj písacie potreby (tie sa žiakom ešte do konca školského roka určite zídu J) a zdravá desiata v podobe šťavnatých jabĺčok, ktorou sponzorsky prispela p. E. Božoňová a firma Ovozel Poprad. Ďakujeme.

Dátum vloženia: 6. 6. 2023 11:41
Dátum poslednej aktualizácie: 6. 6. 2023 20:05

Predprimárne vzdelávanie

podmienky

alf

pop

np

skola meni svet

Počasie

dnes, streda 27. 9. 2023
jasná obloha 22 °C 12 °C
štvrtok 28. 9. takmer jasno 21/11 °C
piatok 29. 9. takmer jasno 21/11 °C
sobota 30. 9. slabý dážď 20/10 °C

Sviatok

Meniny má Cyprián, Damián, Kozmas, Damiána, Mirabela

Pranostika na akt. mesiac

Na deň Tobiáša máme dažde radi, nielen pre osenie, aj pre vinohrady.

Pranostika na akt.deň

Na Kosmu a Damiána studeno bývá zrána.

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.