Základná škola s materskou školou, Važec

Základná škola s materskou školou
Važec

Základná škola s materskou školou, Važec

S čím pomôžeme?

rozšírené vyhľadávanie
Mapa webu

Lyžiarsky výcvik

Lyžiarsky výcvik

V dňoch 13.3. – 17.3. 2022 sa žiaci našej školy zúčastnili základného lyžiarskeho výcviku v Snow parku Lučivná. Viac...

V dňoch 13.3. – 17.3. 2022 sa žiaci našej školy zúčastnili základného lyžiarskeho výcviku v Snow parku Lučivná. Na lyžiarsky výcvik sa prihlásilo 13 žiakov zo 6. a 7. triedy, ktorí si pod vedením pedagógov Mgr. M. Juhásovej a Mgr. M. Baláža osvojovali pohybové zručnosti spojené s lyžovaním. Snehové podmienky boli dobré. Počasie bolo najskôr oblačné, ale  posledné dni slnečné, stvorené na jarnú lyžovačku. Žiaci, ktorí nevedeli lyžovať, získali základy zjazdového lyžovania a tí zdatnejší sa vo svojich lyžiarskych schopnostiach zdokonalili. Na záver sme pre žiakov pripravili preteky, v ktorých si mohli preveriť svoje lyžiarske schopnosti. Ako pamiatka na lyžiarsky výcvik žiakom ostane pamätný list a fotografie.

Dátum vloženia: 2. 4. 2023 10:58
Dátum poslednej aktualizácie: 5. 4. 2023 16:10
Autor: Správca Webu