Karneval

Koniec fašiangového obdobia žiaci 1. stupňa ukončili karnevalovou zábavou. Triedne pani učiteľky a pani vychovávateľky pre svojich žiakov pripravili nezabudnuteľný karneval. Po predstavení masiek porota vyhodnotila tie najlepšie a kreatívne masky, potom sme si zatancovali a zasúťažili. Viac ...

Koniec fašiangového obdobia žiaci 1. stupňa  ukončili karnevalovou zábavou. Triedne pani učiteľky a pani vychovávateľky pre svojich žiakov pripravili nezabudnuteľný karneval. Po predstavení masiek porota vyhodnotila tie najlepšie a  kreatívne masky, potom sme si zatancovali a zasúťažili. Po prestávke mali deti prekvapenie, ktoré sa im najviac páčilo. Každý žiak sa naučil z podlhovastého balóna vytvoriť meč, niektorí aj zvieratko alebo prilbu na hlavu. Deti si spolu s pani učiteľkami karneval veľmi užili a už sa tešia  na ten ďalší.

Dátum vloženia: 19. 2. 2023 17:33
Dátum poslednej aktualizácie: 25. 2. 2023 15:29