Ekobúk

Ekobúk 1

Naša škola sa zapojila do súťaže „Vyhrajme cenu veľkú, hlasujme za našu školu!" vyhlásenej spoločnosťou Kaufland, v ktorej môžeme vyhrať poukážku na nákup altánka v hodnote 3 000 €, interaktívnu tabuľu s projektorom alebo záhradné stoly s lavicami. Viac ...

Naša škola sa zapojila do súťaže „Vyhrajme cenu veľkú, hlasujme za našu školu!" vyhlásenej spoločnosťou Kaufland, v ktorej môžeme vyhrať poukážku na nákup altánka v hodnote 3 000 €, interaktívnu tabuľu s projektorom alebo záhradné stoly s lavicami. Ako na to? Za každých 20 € nákupu v Kauflande získate 1 balíček, v ktorom okrem nálepiek nájdete aj 1 unikátny súťažný hlasovací  kód. Na stránke www.ekobuk.sk na podstránke Súťaž poslaním tohto unikátneho kódu zahlasujete za svoju školu. Čím viac hlasov pošleme, tým máme väčšiu šancu na výhru. Hlasovať môžeme od 2. 3. 2023 do 26. 4. 2023.

Dátum vloženia: 7. 3. 2023 19:53
Dátum poslednej aktualizácie: 7. 3. 2023 20:00

dnes, piatok 29. 3. 2024
sobota 30. 3. oblačno 16/7 °C
nedeľa 31. 3. polojasno 15/7 °C
pondelok 1. 4. mierny dážď 17/7 °C

Meniny má Miroslav, Mieroslav, Bertold, Bertolda, Mieroslava

Ak v marci kukučka kuká a góľa (bocian) klepotá, dočkáme sa teplého leta.

Keď na Veľký piatok nie je mráz, býva mnoho hríbov.