Základná škola s materskou školou, Važec

Základná škola s materskou školou
Važec

Základná škola s materskou školou, Važec

S čím pomôžeme?

rozšírené vyhľadávanie

Do školy na bicykli

Do  školy na bicykli 1

Naša škola aj v letnom čase zorganizovala akciu: „Do školy na bicykli.“ Tento rok nám letné počasie neprialo, ale aj v daždivom počasí sme zaznamenali v niektorých triedach vysokú účasť. Viac ...

Naša škola aj v letnom čase zorganizovala akciu: „Do školy na bicykli.“ Tento rok nám letné počasie neprialo, ale aj v daždivom počasí sme zaznamenali v niektorých triedach vysokú účasť. Odmenou tento rok neboli len kartičky oslobodzujúce žiakov od skúšania, ale aj odmena pre najlepšiu triedu.

Účasť tried bola nasledovná: za tri dni prišli prváci do školy na bicykli 7-krát, druháci 6-krát, tretiaci 3-krát, štvrtáci prišli  až 18-krát, piataci 9-krát, šiestaci sa stali víťazmi s 31 príchodmi do školy na bicykli. Siedmaci prišli do školy 5-krát, ôsmaci  prišli 11-krát a deviataci prišli na nemotorovom prostriedku 13-krát. Výsledky sme prepočítali na počet žiakov v triede, aby boli výsledky objektívne. Víťazmi sa stali šiestaci s 47% účasťou, druhé miesto zhodne obsadili ôsmaci a deviataci 28%, tretie miesto si preberú štvrtáci s 20% účasťou.

Dátum vloženia: 25. 6. 2023 8:34
Dátum poslednej aktualizácie: 25. 6. 2023 8:39
Autor: Správca Webu

Škola

Predprimárne vzdelávanie

podmienky

alf

Projekty

pop

pop

np

skola meni svet

GDPR

Počasie

dnes, streda 27. 9. 2023
jasná obloha 22 °C 12 °C
štvrtok 28. 9. takmer jasno 21/11 °C
piatok 29. 9. takmer jasno 21/11 °C
sobota 30. 9. slabý dážď 20/10 °C

Sviatok

Meniny má Cyprián, Damián, Kozmas, Damiána, Mirabela

Pranostiky

Pranostika na akt. mesiac

Aké je počasie v prvých dňoch septembra, také bude celý mesiac.

Pranostika na akt.deň

Na Kosmu a Damiána studeno bývá zrána.

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.