Základná škola s materskou školou, Važec

Základná škola s materskou školou
Važec

Základná škola s materskou školou, Važec

S čím pomôžeme?

rozšírené vyhľadávanie
Mapa webu

Deň matiek

Deň matiek

,,Mamka moja, mamička,
Ty si moja hviezdička.
Teba veľmi milujem
a lásku ti sľubujem...."

Zaznelo od detí prvého stupňa pre všetky mamky k ich sviatku. Viac ...

,,Mamka moja, mamička,

Ty si moja hviezdička.

Teba veľmi milujem

a lásku ti sľubujem...."

Zaznelo od detí prvého stupňa pre všetky mamky k ich sviatku. 

 

Deň matiek, jeden z najkrajších sviatkov roka, sme v našej škole oslávili v piatok 12. 5. 2023 v poobedných hodinách. Pripravili sme pre mamky krátky program plný básničiek a pesničiek, ktorými sme mamkám povedali, ako veľmi ich ľúbime. Skoro na všetkých tvárach našich mamičiek sme videli slzy dojatia. Po vystúpení sme sa presunuli do priestorov školského klubu detí, kde sme si spoločne vyrobili krásne motýlikove srdiečka. To Vám bola zábava, motýliky boli všade! Mamky sme pohostili aj malým občerstvením, ktoré prichystali žiačky piateho ročníka pod vedením pani učiteľky Greguškovej. Bolo to nádherné popoludnie plné zábavy a tvorivosti.

Milé mamky, k Vášmu sviatku Vám prajeme veľa lásky, radosti a nech z úst Vašich detí stále znie: ,,Ja ťa ľúbim mama moja, pravdivé sú tieto slová."

Dátum vloženia: 24. 5. 2023 10:16
Dátum poslednej aktualizácie: 24. 5. 2023 10:24
Autor: Správca Webu