Základná škola s materskou školou, Važec

Základná škola s materskou školou
Važec

Základná škola s materskou školou, Važec

S čím pomôžeme?

rozšírené vyhľadávanie

„Čítajme si“ 2023

„Čítajme si“  2023

V piatok 26. mája 2023 sa 66 žiakov 1. - 5. ročníka aktívne zapojilo do celoslovenskej výzvy „Čítajme si“. Čitateľský maratón sa uskutočnil v našej školskej knižnici a zúčastnil sa ho každý, kto v rámci spoločného čítania prečítal nahlas úryvok vybraného textu. Viac ...

V piatok 26. mája 2023 sa 66 žiakov 1. - 5. ročníka aktívne zapojilo do celoslovenskej výzvy „Čítajme si“. Čitateľský maratón sa uskutočnil v našej školskej knižnici a zúčastnil sa ho každý, kto v rámci spoločného čítania prečítal nahlas úryvok vybraného textu.

Cieľom podujatia je podporiť a zvýšiť záujem detí o čítanie a prispieť tak k všestrannému rozvoju osobnosti dieťaťa. Spoločným čítaním v netradičnom prostredí knižnice sme si tiež spestrili vyučovanie a spoznali nové knihy.

Hlavným organizátorom detského čitateľského maratónu je Linka detskej istoty s podporou Vydavateľstva Slovart, ktoré daruje vyžrebovaným školám/knižniciam  knihy.    (KG)

Dátum vloženia: 6. 6. 2023 11:36
Dátum poslednej aktualizácie: 6. 6. 2023 11:40
Autor: Správca Webu

Škola

Predprimárne vzdelávanie

podmienky

alf

Projekty

pop

pop

np

skola meni svet

GDPR

Počasie

dnes, streda 27. 9. 2023
jasná obloha 22 °C 12 °C
štvrtok 28. 9. takmer jasno 21/11 °C
piatok 29. 9. takmer jasno 21/11 °C
sobota 30. 9. slabý dážď 20/10 °C

Sviatok

Meniny má Cyprián, Damián, Kozmas, Damiána, Mirabela

Pranostiky

Pranostika na akt. mesiac

Na deň Tobiáša máme dažde radi, nielen pre osenie, aj pre vinohrady.

Pranostika na akt.deň

Na Kosmu a Damiána studeno bývá zrána.

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.