Základná škola s materskou školou, Važec

Základná škola s materskou školou
Važec

Základná škola s materskou školou, Važec

S čím pomôžeme?

rozšírené vyhľadávanie
Mapa webu

„Čítajme si“ 2023

„Čítajme si“  2023

V piatok 26. mája 2023 sa 66 žiakov 1. - 5. ročníka aktívne zapojilo do celoslovenskej výzvy „Čítajme si“. Čitateľský maratón sa uskutočnil v našej školskej knižnici a zúčastnil sa ho každý, kto v rámci spoločného čítania prečítal nahlas úryvok vybraného textu. Viac ...

V piatok 26. mája 2023 sa 66 žiakov 1. - 5. ročníka aktívne zapojilo do celoslovenskej výzvy „Čítajme si“. Čitateľský maratón sa uskutočnil v našej školskej knižnici a zúčastnil sa ho každý, kto v rámci spoločného čítania prečítal nahlas úryvok vybraného textu.

Cieľom podujatia je podporiť a zvýšiť záujem detí o čítanie a prispieť tak k všestrannému rozvoju osobnosti dieťaťa. Spoločným čítaním v netradičnom prostredí knižnice sme si tiež spestrili vyučovanie a spoznali nové knihy.

Hlavným organizátorom detského čitateľského maratónu je Linka detskej istoty s podporou Vydavateľstva Slovart, ktoré daruje vyžrebovaným školám/knižniciam  knihy.    (KG)

Dátum vloženia: 6. 6. 2023 11:36
Dátum poslednej aktualizácie: 6. 6. 2023 11:40
Autor: Správca Webu