Základná škola s materskou školou, Važec

Základná škola s materskou školou
Važec

Základná škola s materskou školou, Važec

S čím pomôžeme?

rozšírené vyhľadávanie
Mapa webu

Výlet do digitálnej galérie Poliankovo

Výlet do digitálnej galérie Poliankovo

Dňa 31.5.2024 sa deti prvého stupňa, za peniaze zarobené na školských vianočných trhoch, vybrali na malý výlet do digitálnej galérie Poliankovo v Tatranskej Polianke. Viac ...

Dňa 31.5.2024 sa deti prvého stupňa, za peniaze zarobené na školských vianočných trhoch, vybrali na malý výlet do digitálnej galérie Poliankovo v Tatranskej Polianke. Dozvedeli sa informácie o najväčšom vodopáde sveta, prostredníctvom virtuálnej reality preskúmali vnútro jaskyne Domica, premenili sa na kvitnúci strom tieňovou aplikáciou, šoférovali chrobačie auto, poobzerali sa v zrkadlách, ktoré ich zužovali a rozširovali a mali možnosť pohojdať sa pri vodopáde. Ďalšou časťou prehliadky bola výstava digitálnych obrazov. Deti pozerali na obrazy cez tablety, ktoré obrazy rozhýbali a ozvučili. Na záver si nakúpili drobné suveníry. Deťom výlet vyčaroval úsmev na tvári a obohatil ich o veľa nových zážitkov.

Dátum vloženia: 9. 6. 2024 9:37
Dátum poslednej aktualizácie: 9. 6. 2024 10:30
Autor: Správca Webu