Základná škola s materskou školou, Važec

Základná škola s materskou školou
Važec

Základná škola s materskou školou, Važec

S čím pomôžeme?

rozšírené vyhľadávanie
Mapa webu

Škola v prírode

Škola v prírode

"My sme škola v prírode, 
plávame si po vode.
Ajajaj, ajajaj, budeme tu celý máj!
Spoznávame celý kraj!"
...spievali deti tretieho a štvrtého ročníka. Viac ...

"My sme škola v prírode, 

plávame si po vode.

Ajajaj, ajajaj, budeme tu celý máj!

Spoznávame celý kraj!"

 

...spievali deti tretieho a štvrtého ročníka, ktoré sa na týždeň (6.5. - 10.5) dostali do zajatia prírody a spoločne s pani učiteľkami prežili Školu v prírode. V dopoludňajších hodinách preskúmali Štrbské pleso, spoznali Jamské pleso a so silným sebazaprením zdolali aj vodopád Skok, ktorý bol pre nich najväčším zážitkom. Po skvelom obede ich navštevovala čarodejníčka Evička, s ktorou sa zabávali až do večera - absolvovali pohybové a vedomostné aktivity a veľa ďalších, ktoré preverili ich celkové vedomosti a schopnosti. Počas školy v prírode napísali listy domov, navštívili Podtatranské múzeum v Poprade a v posledný deň si užili diskotéku s

balónmi a pizzou. V piatok sa s veľkým zásobníkom zážitkov vracali domov. Bola to super akcia, plná nezabudnuteľných zážitkov.

Ďakujeme 

KM a MZ

Dátum vloženia: 26. 5. 2024 7:43
Dátum poslednej aktualizácie: 26. 5. 2024 7:50
Autor: Správca Webu